Haber

Pucca’nın 6 Yaşındaki Oğlu Batı Annesine Öyle Bir Soru Sordu ki Duyanlar Şaşırdı!

Sosyal medyada makul bir kitleye sahip olan ve yazılarıyla tanınan Pucca, Twitter hesabından ilginç bir paylaşım yaptı. Pucca, oğlundan anne, sen öldüğünde tabletle oynayabilir miyim? O sordu. ?

Pucca, sosyal medya paylaşımları ve yazdığı yazılarla takipçileri tarafından sevilen ve takip edilen bir isim.

Pucca daha önce de oyuncu Osman Karagöz ile olan evliliğiyle gündeme gelmişti. Evlilikleri kısa sürse de bu evlilikten bir çocuk dünyaya geldi.

6 yaşında bir oğlu olan Pucca, paylaşımlarında oğlu Batı ile geçirdiği anlara da yer vermeyi ihmal etmiyor.

Hatta geçtiğimiz aylarda Pucca’nın oğlu Batı çok vahim ve korkutucu bir olayla gündeme gelmişti. Batı 3. kattan düşmüştü. Bu yüzden hemen ameliyata alındı.

Pucca, Twitter hesabından oğluyla ilgili bir paylaşımla yeniden gündeme geldi. Annesi, Batı’nın son dönemde ölüm korkusuyla meşgul olduğunu söyledi.

West son zamanlarda annesine sık sık “Ölüm nedir?” diye soruyor. Sorusunu sormaya başladı. West, sorduğu sorunun cevabını beklemeden sordu: “Ne zaman öleceksin anne?” Meraklı gözlerle annesine baktı.

Pucca’nın bu konuyla ilgili gönderisi?

Bu paylaşımın altında sosyal medya kullanıcılarından gelen benzer hikayeler de oldukça ilgi çekiciydi. Buradan ölüm korkusunun bu yaştaki çocukların sıklıkla yaşadığı bir durum olduğu anlaşılmaktadır…?

.

?

.

?

.

.

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu