Yaşam

1 Milyon Dolar Bütçeli Barbenheimer Filmi Geliyor

21 Temmuz’da vizyona giren Barbie ve Oppenheimer filmleri yaz aylarında ilginç bir akıma neden oldu. Barbenheimer adı verilen bu hareket, her iki filmin birleşimini temsil ediyordu. Son iddialar, Barbenheimer’ın 1 milyon dolar bütçeli filmine bazı yapımcıların ilgi gösterdiğini ortaya koyuyordu.

Ünlü yapımcı Barbenheimer’ı 1 milyon dolar bütçeyle çekeceğini iddia ediyor

ABD’li film yapımcısı Charles Band, Greta Gerwig’in Barbie ve Christopher Nolan’ın Oppenheimer filmlerinin gişe başarısından yararlanmak istiyor. Bu iki yapımın internette yarattığı ilgiyi Barbenheimer adlı parodi sinemasıyla değerlendirmek mümkün.

Re-Animator gibi kült klasiklerle tanınan grup, Barbenheimer için planlarını açıkladı. Filmde Dr. Dolltopia kasabasında yaşıyor. Bambi J. Barbenheimer isimli oyuncak bebeğin hikayesi ele alınacak. Bir bilim insanı olarak çalışan oyuncak bebek, insanların oyuncaklara karşı tavrını eleştirecek. Hatta bunun için dünyayı dev bir nükleer bombayla patlatacaktır.

2123312

ABD’li kaynaklara konuşan yapımcı Band, Barbie ve Oppenheimer’ın zıt yapılarını harmanlayarak oyunu eğlenceli hale getirmek istediğini söyledi. “Bu iki filmi bir araya getirdiğinizde kara mizah için mükemmel bir fırsata sahip oluyorsunuz” dedi.

2024 yılında vizyona girmesi planlanan filmlerin çoğunun karanlık ve depresif olduğunu belirten Charles Band, daha fazla mizaha ihtiyacımız olduğunun altını çizdi. Barbie’nin gişe başarısını ve Oppenheimer’ın popülaritesini tek bir filmde birleştirecek.

Barbenheimer’ın oyuncu ekibi ve direktörü şu anda belirsizliğini koruyor. 1 milyon dolarlık bütçesiyle Band’in en değerli sinemalarından biri olmayı hedefliyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

haberbagcilar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu