Haber
2. Lig’de akıllara durgunluk veren maç! İlk yarı skoru görenler gözlerine inanamadı
![](https://haberozvatan.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/2-ligde-akillara-durgunluk-veren-mac-ilk-yari-skoru-gorenler-gozlerine-inanamadi-kbBlzjCt.webp)
TFF 2. Lig Beyazlar Ligi’nin 37. haftasında Sivas Belediyespor ile Menemenspor, Sivas’ta karşı karşıya geldi. Mücadelenin ilk yarısında alınan skor sosyal medyada çok konuşuldu.
İLK 15 DAKİKADA 5 GOL
Menemenspor ilk 15 dakikada 5 gol kaydetti. 25, 39 ve 44. dakikalarda bulduğu gollerle farkı 8’e çıkaran Menemenspor, ilk yarıyı 8-0 önde kapattı.
3 PUAN SİLİNDİ
Menemenspor maçı kazanırsa puanını 48’e çıkaracak. TFF Kulüp Lisans Kurulu, Menemespor’un da aralarında bulunduğu 2 Lig takımı 3 puanı silip eksiklerini tamamlamadıkları için cezaya çarptırdı.